Diğer Faaliyetler


Kriz yönetimi & beyaz yaka suçları

Büromuz, üst düzey yöneticilerin işlediği suçların takibinden yanlış haber ve medya yönetimine kadar çeşitli kriz yönetimi hizmetleri de sunmaktadır. Ayrıca icra, iflas ve şirket kapanış faaliyetleri de uzmanca yürütmekteyiz.

İş hukuku

İcra & iflas hukuku

Şirketler, dernekler & vakıflar hukuku

Medya & basın hukuku

Muhasebe & Payroll

Müvekkillerimize tam-servis muhasebe hizmetleri sunmaktayız. Muhasebe ve payroll hizmetlerimiz ile işinizi güven ile yönetim ve güncel kanun ve uygulamalarının zahmetsiz takibini sağlayın. 

Muhasebe

Vergi Hukuku

İkamet, Çalışma izni & Vatandaşlık

Yabancı yatırımcılara ve yabancı şirketlerin üst düzey çalışanlarına ikamet izni, çalışma izni, ve vatandaşlık edinmelerinde yardımcı oluyoruz.

Doğrudan yabancı yatırımlar

Yabancılar Hukuku

LegalTech

LegalTech (Hukuk Teknolojileri) alanındaki girişim ortaklarımıza danışmanlık veriyoruz ve destek ediyoruz. Projelerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için Büro yönetimi ile iletişime geçiniz.

Tedarik Zinciri Hukuku

İş sağlığı ve güvenliği kanunu

ESG Yasaları

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu

Pazar Erişim Danışmanlığı

Bir girişimin yeni bir pazara giriş esnasında ilk adımlardan biri olarak hukuki çerçeveyi göze alması gerekir. Büromuz Avrupa Birliği ülkeleri ve Türkiye öncelikli olarak bir çok ülkenin pazarına erişim için gereken hukuki danışmanlık hizmetlerini tam servis olarak sunmaktadır.

Doğrudan yabancı yatırımlar

Şirketler, dernekler & vakıflar hukuku

Rekabet Hukuku

Antritröst