Ünlü Avukatlık Ortaklığı Köksal Münih’te


Türkiye’nin en prestijli Avukat Ortaklığı Köksal’ın sahibi Avukat Dr. Mehmet Köksal, Münih’in elit ve seçkin caddesi Maximilian’da kalabalık bir davetli topluluğunun da katılımıyla bir şube açtı.

Türkiye’nin en prestijli Avukat Ortaklığı Köksal’ın sahibi Avukat Dr. Mehmet Köksal, Münih’in elit ve seçkin caddesi Maximilian’da kalabalık bir davetli topluluğunun da katılımıyla bir şube açtı. Açılışı ünlü Künstlerhaus’da  görkemli bir kokteylle kutlayan Köksal Avukatlık Ortaklığı’nın kurucusu Avukat Jur. Dr. Mehmet Köksal, kuruluş felsefesi hakkında geniş bilgiler verdiği konuşmasında; Avrupa’nın ve dolayısıyla Almanya’nın hala çok önemli bir konumda olduğunu belirtti. Münih’te faaliyete geçmelerinden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren Avukat Mehmet Köksal, hizmetlerinin bu zamana kadar olduğu gibi bundan böyle de aynı kalitede olacağının altını çizdi.

Kurulduğu 1996 yılından bu yana hep büyük hedefleri ve büyük vizyonları kendilerine rehber edindilerini kaydeden Avukat Dr. Mehmet Köksal, Almanya Münih’teki açılan Avukatlık Ortaklığı şubesine de işte bu gözle bakılmasının önemli olduğunu söyledi. 24 Avukatın görev yaptığı Köksal Avukatlık Ortaklığı; uluslararası ticari davalar konusunda hatırı sayılır tecrübeye ve birikime sahip avukatlarla birlikte faaliyet göstermekte. Açılış kokteyline, Türkiye Cumhuriyeti Münih Başkonsolosu Hidayet Eriş, Bavyera Ekonomi Bakanı Georg Reichl, Ticaret Ataşesi Dr. Cevdet Baykal ve Çalışma ve Sosyal Güvenlik Ataşesi Hüseyin Bağceci ve çeşitli STK temsilcisi iştirak etti.

Bavyera Ekonomi Bakanı Georg Reichl’da açılış kokteylinde bir konuşma yaparak, Almanya ve Türkiye arasındaki ekonomik ve ticari bağların oldukça güçlü olduğunu ve her gün daha da büyüdüğüne dikkat çekerek; ‘Türkiye bizim için çok değerli bir ortaktır’ dedi. Ticaret Ataşesi Dr. Cevdet Baykal’ın Türkiye ekonomisinin yapısı hakkında gelen misafirlere detaylı bilgilerle örülü bir sunum  gerçekleştirdi. Türkiye’nin ekonomik verileri ve genç nüfusu ile Avrupa’nın yükselen bir değeri olduğunu söyleyen Dr. Cevdet Baykal, Almanya ile aramızdaki ticaret hacmi hakkında da oldukça çarpıcı bilgiler verdi.

Kaynak:
http://www.haberbayern.de/unlu-avukatlik-ortakligi-koksal-munihte-976h.htm

Tartışma

Giriş
Kayıt
Kayıt olmak için size göndereceğimiz e-posta'daki etkinleştirme bağlantısını tıklayarak hesabınızı etkinleştirmenizi istiyoruz. Bu işlemden sonra bilgilerinizi inceleyeceğiz ve size başvurunuzun başarılı olup olmadığını bildiren bir e-posta göndereceğiz.