Köksal Avukatlık Ortaklığı Münih’te şube açtı


Türkiye’nin önemli avukatlık bürosu Köksal Avukatlık Ortaklığı, Münih’in seçkin caddesi Maximilian’da bir şube açtı. Kalabalık bir davetli gurubunun katıldığı açılışta bir konuşma yapan Köksal Avukatlık Ortaklığı’nın kurucusu avukat Dr. Mehmet Köksal, kuruluş felsefesi hakkında geniş bilgi verdi ve Münih’te faaliyete geçmelerinden dolayı duyduğu memnuniyeti belirtti.

Kuruldukları 1996 yılından bu yana hep büyük hedefler seçtiklerini kaydeden Köksal, “Münih’te açtığımız bu şubeyle, hedeflerimize emin adımlarla ilerlediğimizi gösterdik.” dedi. Yirmidört avukatın görev yaptığı Köksal Avukatlık Ortaklığı; uluslararası ticari davalar konusunda hatırı sayılır tecrübeye ve birikime sahip.

Açılış kokteyline, Türkiye Cumhuriyeti Münih Başkonsolosu Hidayet Eriş, Bavyera Ekonomi Bakanı Georg Reichl, Ticaret Ataşesi Dr. Cevdet Baykal ve Çalışma ve Sosyal Güvenlik Ataşesi Hüseyin Bağceci ve çeşitli STK temsilcileri katıldı.

Bavyera Ekonomi Bakanı Georg Reichl açılış kokteylinde yaptığı konuşmada, Almanya ve Türkiye arasındaki ekonomik ve ticari bağların oldukça güçlü olduğunu ve her gün daha da büyüdüğüne dikkat çekerek; “Türkiye bizim için çok değerli ve stratejik bir ortaktır” dedi. Ticaret Ataşesi Dr. Cevdet Baykal ise, Türkiye ekonomisinin yapısı ve gelişimi hakkında detaylı bilgilerin bulunduğu bir sunum gerçekleştirdi. Sunumların ardından misafirler açık büfe eşliğinde birbirleriyle sohbet etme imkanı buldular.

Kaynak:
https://www.piyasa.de/koksal-avukatlik-ortakligi-munihte-sube-acti/

Tartışma

Giriş
Kayıt
Kayıt olmak için size göndereceğimiz e-posta'daki etkinleştirme bağlantısını tıklayarak hesabınızı etkinleştirmenizi istiyoruz. Bu işlemden sonra bilgilerinizi inceleyeceğiz ve size başvurunuzun başarılı olup olmadığını bildiren bir e-posta göndereceğiz.